loading
Mindig a legjobb minőségre törekszünk!
Munkatársaink kiválasztásában sincs ez másként!

Az Autentik Cégcsoport soproni Opel Márkakereskedése felvételt hirdet 1 fő szerviztanácsadó munkakörbe.

Szerviztanácsadó (munkafelvevő)

Feladatok:
•         Ügyfélkezelés, szervizügyfelekkel rendszeres kapcsolattartás
•         Szerviz előjegyzés elkészítése, ügyfelek telefonos tájékoztatása
•         Gépjárművek szakszerű átvétele és átadása
•         Üzemeltetéssel kapcsolatos információk egyeztetése
•         Tartozékok, alkatrészek és szerviz szolgáltatások értékesítése
•         Műhely munkájának ütemezése, feladatok kiosztása a szerelőknek
•         Műhelyrend fenntartása
•         Elvégzett munkák minőségének ellenőrzése,
•         Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
•         Munkalapok zárása, számlázás
•         Szervizmunkák adminisztrációja

Elvárások:
•         Minimum középfokú végzettség
•         B kategóriás jogosítvány
•         Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
•         Együttműködési és szervezési készség
•         Megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés
•         Ügyfélközpontú gondolkodásmód és kommunikáció

Előnyt jelent:
•         Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
•         Német nyelv ismerete

Amit kínálunk:
•         Versenyképes jövedelem
•         Képzések, szakmai fejlődési lehetőség
•         Korszerű modern munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a sopron@autentik.hu e-mail címre!
Ugrás az oldal tetejére